Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia kreatywne podczas ferii zimowych
Spotkania odbędą się w Filii nr 1 w Wojkowie w następujących terminach:
02.02.poniedziałek 16.00
zapraszamy Was na kolorowe i kreatywne warsztaty podczas, których wybierzemy się do Chin i podpatrzymy jak obchodzony jest Chiński Nowy Rok a na koniec każdy i każda z Was ozdobi papierowy lampion w kształcie kuli.
04.02 środa 16.00
Macie już jakieś zimowe wspomnienia? Podczas naszego spotkania wspólnie porozmawiamy o zimie, może ktoś z was opowie co mu się ciekawego przydarzyło może coś radosnego lub śmiesznego. A może coś wyjątkowego.. Porozmawiamy o tym czy warto zbierać wspomnienia.Te większe ale też i te malutkie. A może uda wam się je utkać w wasz osobisty, zimowy łapacz wspomnień!
05.02 czwartek 16.00
Tańcowała igła z nitką… Która ładnie? Która brzydko? Sam lub sama się przekonasz kiedy weźmiesz igłę i nitkę do ręki. Spróbujemy wspólnie wyczarować coś niezwykłego w filcu za pomocą igły i nitki.
09.02.poniedziałek 16.00
Czy wiecie jak obchodzony jest karnawał w rożnych częściach świata? zapraszamy Was na warsztat o opowieści z kilku zakątków świata! Będzie kolorowo i radośnie! podpatrzymy jak karnawał wygląda w Rio de Janeiro, w Wenecji i kilku innych miejscach po to by wykonać kolorowe maski! Będzie kolorowo, muzycznie a może nawet tanecznie!










